Relaxa't
   al Club
els teus reptes esportius
Un club on assolir
Seccions esportives
             d'elit
en l'ensenyament de
la natació
Pioners a Rubí
fes esport, fes salut!
Al Club
per a tota la família
Piscina d'estiu
Cursets de
Natació Sincronitzada
a la setmana
Més de 75 activitats dirigides
a la salut i el benestar
Donem múscul
Natació per a
         nadons
Triatló
Waterpolo
Natació
3 seccions esportives
a la zona lúdica
Gaudeix de l'aigua
Natació per a
ADULTS
dels teus somnis
Sigues l'esportista
futurs campions
Escola de
5000 m2 d'instal·lacions per a l'esport
      i el benestar de tota la família
Viu l'estiu al club!
Campus esportiu d'estiu
Cuidem de tu
AiguaEmbaràs

Actualitat

Resultats esportius

24/09/2017                        Equip de TriatlóVSSailfish Costa Brava
24/09/2017                        Equip de TriatlóVSSantander Triathlon Series Gavà
24/09/2017                        Equip de TriatlóVSShort Ballena Costa Brava
24/09/17 Gabon Kopa- Absolut Masc. 13 VS 3 Union Saint-Bruno
23/09/2017                        Equip de TriatlóVSAquatló Sailfish Costa Brava
23/09/17      Gabon Kopa - C. Askartza 12 VS 15 Absolut Masculí A
23/09/17   Gabon Kopa - CN La Latina 10 VS 16 Absolut Masculí A
23/09/17     Copa CAT - Absolut Femení 3 VS 17 CN Sant Andreu
Veure tots els resultats

Calendari

setembre 2017
dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge

Categoria: ClubT/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Canvi d'horari de la instal·lació del 3 de setembre al 23 de juny, consultar apartat horaris

T/D: Canvi d'horari de la instal·lació del 3 de setembre al 23 de juny, consultar apartat horaris

Categoria: ClubT/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Horari especial Piscina 1 i Piscina Petita: 8:00 h a 19:45 h

T/D: Horari especial Piscina 1 i Piscina Petita: 8:00 h a 19:45 h

Categoria: Triatló16:00: XXXII Triatló de Catalunya @ Banyoles (Girona)

16:00: XXXII Triatló de Catalunya @ Banyoles (Girona)

Categoria: ClubT/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Zona Lúdica tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: ClubT/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

T/D: Piscina 2 tancada per adequació temporada d'hivern

Categoria: Waterpolo9:50: Be Water My Friend Under 13 - Fase de grups - Grup B VS Payton Bari @ Lloret de Mar

9:50: Be Water My Friend Under 13 - Fase de grups - Grup B VS Payton Bari @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo13:10: Be Water My Friend Under 13 - Fase de grups - Grup B VS Scottish WP @ Lloret de Mar

13:10: Be Water My Friend Under 13 - Fase de grups - Grup B VS Scottish WP @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo17:50: Be Water My Friend Under 13 - Fase de grups - Grup B VS CE Mediterrani @ Lloret de Mar

17:50: Be Water My Friend Under 13 - Fase de grups - Grup B VS CE Mediterrani @ Lloret de Mar

Categoria: ClubT/D: Inici AiguaEmbaràs

T/D: Inici AiguaEmbaràs

Categoria: ClubT/D: Inici cursets de natació infantils

T/D: Inici cursets de natació infantils

Categoria: ClubT/D: Inici d'activitats aquàtiques nadons

T/D: Inici d'activitats aquàtiques nadons

Categoria: ClubT/D: Inici natació per a joves i adults

T/D: Inici natació per a joves i adults

Categoria: ClubT/D: Inici Natació Sincronitzada

T/D: Inici Natació Sincronitzada

Categoria: Club7:30: Zona Lúdica tancada fins les 15:00 h per adequació temporada d'hivern

7:30: Zona Lúdica tancada fins les 15:00 h per adequació temporada d'hivern

Categoria: Club9:00: Inici 6è torn Campus Esportiu

9:00: Inici 6è torn Campus Esportiu

Categoria: Waterpolo9:30: Be Water My Friend Under 13 - Vuitens de Final VS C. N. Sant Andreu @ Lloret de Mar

9:30: Be Water My Friend Under 13 - Vuitens de Final VS C. N. Sant Andreu @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo18:00: Be Water My Friend Under 13 - Quarts de Final VS C. N. Barcelona @ Lloret de Mar

18:00: Be Water My Friend Under 13 - Quarts de Final VS C. N. Barcelona @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo11:15: Be Water My Friend Under 13 - Semifinals VS Pallanuoto Salerno @ Lloret de Mar

11:15: Be Water My Friend Under 13 - Semifinals VS Pallanuoto Salerno @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo17:45: Be Water My Friend Under 13 - Final (7º - 8º) VS C. N. Molins de Rei @ Lloret de Mar

17:45: Be Water My Friend Under 13 - Final (7º - 8º) VS C. N. Molins de Rei @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo20:45: Copa Catalunya Absoluta Masculina: C. E. Mediterrani VS Absolut A

20:45: Copa Catalunya Absoluta Masculina: C. E. Mediterrani VS Absolut A

Categoria: Waterpolo16:45: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS CN Sant Andreu @ Lloret de Mar

16:45: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS CN Sant Andreu @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo17:30: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS CN Molins de Rei @ Lloret de Mar

17:30: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS CN Molins de Rei @ Lloret de Mar

Categoria: Club7:30: Tancament zona lúdica, saunes i dutxes de sensacions per tall de subministrament de companyia elèctrica fins les 10:30 h

7:30: Tancament zona lúdica, saunes i dutxes de sensacions per tall de subministrament de companyia elèctrica fins les 10:30 h

Categoria: Waterpolo13:30: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS Plebiscito Padova @ Lloret de Mar

13:30: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS Plebiscito Padova @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo15:30: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS Roma Zero9 @ Lloret de Mar

15:30: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS Roma Zero9 @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo17:45: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS CN Sant Andreu @ Lloret de Mar

17:45: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS CN Sant Andreu @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo8:30: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS CN Poblenou @ Lloret de Mar

8:30: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS CN Poblenou @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo10:00: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS ZF Eger @ Lloret de Mar

10:00: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS ZF Eger @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo13:45: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS EM El Olivar-Casablanca @ Lloret de Mar

13:45: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Fase de grups - Grup C VS EM El Olivar-Casablanca @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo15:15: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS Scottish WP @ Lloret de Mar

15:15: Be Water My Friend Under 15 Femení - Fase de grups - Grup A VS Scottish WP @ Lloret de Mar

Categoria: Club17:00: Finalització 6è torn Campus Esportiu

17:00: Finalització 6è torn Campus Esportiu

Categoria: Waterpolo20:00: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Quarts de final VS C. N. Mediterrani @ Lloret de Mar

20:00: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Quarts de final VS C. N. Mediterrani @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo11:15: Be Water My Friend Under 15 Femení - Semifinal VS Szentesi @ Lloret de Mar

11:15: Be Water My Friend Under 15 Femení - Semifinal VS Szentesi @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo12:15: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Semifinal VS C. N. Barcelona @ Lloret de Mar

12:15: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Semifinal VS C. N. Barcelona @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo18:00: Be Water My Friend Under 15 Femení - Final (3º-4º) VS C. N. Sant Andreu @ Lloret de Mar

18:00: Be Water My Friend Under 15 Femení - Final (3º-4º) VS C. N. Sant Andreu @ Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo18:00: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Final (3º-4º) VS Roma Zero9 @ Lloret de Mar

18:00: Be Water My Friend Under 15 Masculí - Final (3º-4º) VS Roma Zero9 @ Lloret de Mar

Categoria: Club20:00: Horari de festiu amb motiu de la Diada de Catalunya: de 8:00 h a 13:45 h

20:00: Horari de festiu amb motiu de la Diada de Catalunya: de 8:00 h a 13:45 h

Categoria: Triatló10:00: III Aquatló Club Nàutic El Masnou @ El Masnou

10:00: III Aquatló Club Nàutic El Masnou @ El Masnou

Categoria: Waterpolo9:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - Cadet Masculí A VS CN Sant Adrià

9:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - Cadet Masculí A VS CN Sant Adrià

Categoria: Waterpolo11:15: IV Torneig d'estiu CN Badia - CN Molins de Rei VS Cadet Masculí B

11:15: IV Torneig d'estiu CN Badia - CN Molins de Rei VS Cadet Masculí B

Categoria: Waterpolo12:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - CN Premià VS Cadet Masculí A

12:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - CN Premià VS Cadet Masculí A

Categoria: Waterpolo15:00: IV Torneig d'estiu CN Badia - Cadet Masculí B VS CN Sant Feliu

15:00: IV Torneig d'estiu CN Badia - Cadet Masculí B VS CN Sant Feliu

Categoria: Waterpolo16:30: IV Torneig d'estiu CN Badia - Cadet Masculí A VS CN Granollers

16:30: IV Torneig d'estiu CN Badia - Cadet Masculí A VS CN Granollers

Categoria: Waterpolo18:00: IV Torneig d'estiu CN Badia - CN Badia VS Cadet Masculí B

18:00: IV Torneig d'estiu CN Badia - CN Badia VS Cadet Masculí B

Categoria: Natació9:00: 74a Travessia a l'Estany de Banyoles

9:00: 74a Travessia a l'Estany de Banyoles

Categoria: Triatló9:00: Tricircuit Sant Pol de Mar

9:00: Tricircuit Sant Pol de Mar

Categoria: Waterpolo9:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - Quarts de Final - Cadet Masculí A VS CN Badia

9:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - Quarts de Final - Cadet Masculí A VS CN Badia

Categoria: Waterpolo10:30: IV Torneig d'estiu CN Badia - Quarts de Final - Cadet Masculí B VS CN Granollers

10:30: IV Torneig d'estiu CN Badia - Quarts de Final - Cadet Masculí B VS CN Granollers

Categoria: Waterpolo12:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - Semifinal 5º - 8º - Cadet Masculí B VS CN Sant Adrià

12:45: IV Torneig d'estiu CN Badia - Semifinal 5º - 8º - Cadet Masculí B VS CN Sant Adrià

Categoria: Waterpolo14:15: IV Torneig d'estiu CN Badia - Semifinal 1º - 4º - Cadet Masculí A VS CN Molins de Rei

14:15: IV Torneig d'estiu CN Badia - Semifinal 1º - 4º - Cadet Masculí A VS CN Molins de Rei

Categoria: Waterpolo16:00: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Aleví Femení

16:00: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Aleví Femení

Categoria: Waterpolo16:30: IV Torneig d'estiu CN Badia - Final 5º - 6º - Cadet Masculí B VS CN Premià

16:30: IV Torneig d'estiu CN Badia - Final 5º - 6º - Cadet Masculí B VS CN Premià

Categoria: Waterpolo16:30: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Aleví Femení

16:30: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Aleví Femení

Categoria: Waterpolo16:30: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Infantil Masculí

16:30: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Infantil Masculí

Categoria: Waterpolo17:00: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Infantil Masculí

17:00: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Infantil Masculí

Categoria: Waterpolo17:30: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Infantil Femení

17:30: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Infantil Femení

Categoria: Waterpolo18:00: IV Torneig d'estiu CN Badia - Final 1º - 2º - Cadet Masculí A VS CN Granollers

18:00: IV Torneig d'estiu CN Badia - Final 1º - 2º - Cadet Masculí A VS CN Granollers

Categoria: Waterpolo18:00: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Aleví Masculí

18:00: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Aleví Masculí

Categoria: Waterpolo18:00: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Infantil Femení

18:00: Torneig Lluis Giralt - CN Terrassa VS Infantil Femení

Categoria: Waterpolo18:30: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Aleví Masculí

18:30: Torneig Lluis Giralt - CN Sant Andreu VS Aleví Masculí

Categoria: Triatló10:00: Aquatló Sailfish Costa Brava @ La Ballena Algre Costa Brava - Sant Pere Pescador (Girona)

10:00: Aquatló Sailfish Costa Brava @ La Ballena Algre Costa Brava - Sant Pere Pescador (Girona)

Categoria: Waterpolo13:00: XXVIII Gabon Kopa Masculina - CN La Latina VS Absolut Masculí @ Leioa - Bizkaia

13:00: XXVIII Gabon Kopa Masculina - CN La Latina VS Absolut Masculí @ Leioa - Bizkaia

Categoria: Waterpolo18:15: Copa Catalunya Absoluta Femenina - Absolut Femení VS CN Sant Andreu

18:15: Copa Catalunya Absoluta Femenina - Absolut Femení VS CN Sant Andreu

Categoria: Waterpolo19:30: XXVIII Gabon Kopa Masculina - Claret Askartza VS Absolut Masculí @ Leioa - Bizkaia

19:30: XXVIII Gabon Kopa Masculina - Claret Askartza VS Absolut Masculí @ Leioa - Bizkaia

Categoria: Triatló8:00: Sailfish Costa Brava @ La Ballena Algre Costa Brava - Sant Pere Pescador (Girona)

8:00: Sailfish Costa Brava @ La Ballena Algre Costa Brava - Sant Pere Pescador (Girona)

Categoria: Triatló8:00: Santander Triathlon Series Gavà @ Gavà

8:00: Santander Triathlon Series Gavà @ Gavà

Categoria: Triatló8:00: Short Ballena Costa Brava @ La Ballena Algre Costa Brava - Sant Pere Pescador (Girona)

8:00: Short Ballena Costa Brava @ La Ballena Algre Costa Brava - Sant Pere Pescador (Girona)

Categoria: Waterpolo9:30: XXVIII Gabon Kopa Masculina - Absolut Masculí VS Union Saint-Bruno @ Leioa - Bizkaia

9:30: XXVIII Gabon Kopa Masculina - Absolut Masculí VS Union Saint-Bruno @ Leioa - Bizkaia

Categoria: Waterpolo20:45: Copa Catalunya Absoluta femenina - CN Sant Andreu VS Absolut Femení

20:45: Copa Catalunya Absoluta femenina - CN Sant Andreu VS Absolut Femení

Categoria: Club12:00: Presentació d'equips temporada 2017/2018

12:00: Presentació d'equips temporada 2017/2018