Relaxa't
   al Club
els teus reptes esportius
Un club on assolir
Seccions esportives
             d'elit
en l'ensenyament de
la natació
Pioners a Rubí
fes esport, fes salut!
Al Club
per a tota la família
Piscina d'estiu
Cursets de
Natació Sincronitzada
a la setmana
Més de 75 activitats dirigides
a la salut i el benestar
Donem múscul
Natació per a
         nadons
Triatló
Waterpolo
Natació
3 seccions esportives
a la zona lúdica
Gaudeix de l'aigua
Natació per a
ADULTS
dels teus somnis
Sigues l'esportista
futurs campions
Escola de
5000 m2 d'instal·lacions per a l'esport
      i el benestar de tota la família
Viu l'estiu al club!
Campus esportiu d'estiu
Cuidem de tu
AiguaEmbaràs

Actualitat

Últims resultats esportius


14/01/2018                        Equip de TriatlóVSII Duatló de Carretera SBR Mataró
14/01/18 Lliga Catalana - CN Montjuïc 12 VS 15 Infantil Masculí
14/01/2018   Lliga CAT - Juvenil Femení 5 VS 5 CN Catalunya
14/01/18 Lliga Catalana - CN Sant Feliu 7 VS 3 Infantil Femení
14/01/2018 Lliga CAT - Juvenil Masculí 12 VS 5 UE Horta
13/01/2018  Lliga CAT - CN Terrassa B 13 VS 2 Aleví B
13/01  Divisió Honor - CE Mediterrani 17 VS 6 Absolut Femení
13/01   1a Divisió CAT - CN L'Hospitalet 8 VS 8 Absolut Masculí B
13/01 1a Div Nacional - Absolut Masc A 9 VS 11 A.R. Concepción-CDAD Lineal
13/01/2018 Lliga Catalana - CN Premià 9 VS 7 Cadet Masculí B
13/01/18  Lliga Catalana - CN Martorell 3 VS 11 Aleví A
13/01/18   Lliga CAT - CN Molins de Rei 6 VS 9 Cadet Masculí A
13/01/2018   Lliga CAT - CN Catalunya 18 VS 11 Cadet Femení
Veure tots els resultats

Calendari

gener 2018
dillunsdimartsdimecresdijousdivendresdissabtediumenge

Categoria: ClubN/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

N/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

Categoria: ClubN/A: Dia festiu - instal·lació tancada

N/A: Dia festiu - instal·lació tancada

Categoria: ClubN/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

N/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

Categoria: ClubN/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

N/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

Categoria: ClubN/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

N/A: Bany de vapor i sauna seca tancats per tasques de manteniment

Categoria: Club6:30: Horari especial de la instal·lació de 6:30 h a 19:00 h

6:30: Horari especial de la instal·lació de 6:30 h a 19:00 h

Categoria: Club8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

Categoria: Natació8:30: V 100x100 Club Natació Rubí

8:30: V 100x100 Club Natació Rubí

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 12:30 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 12:30 h

Categoria: ClubN/A: Inici 2n trimestre de cursets de natació infantils i natació per a joves i adults

N/A: Inici 2n trimestre de cursets de natació infantils i natació per a joves i adults

Categoria: Waterpolo10:00: CN Martorell VS Aleví A (Lliga Catalana)

10:00: CN Martorell VS Aleví A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo10:15: CN Catalunya VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

10:15: CN Catalunya VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo10:30: CN Molins de Rei VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

10:30: CN Molins de Rei VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo11:30: CN Terrassa B VS Aleví B (Lliga Catalana)

11:30: CN Terrassa B VS Aleví B (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo13:00: CN Premià VS Cadet Masculí B (Lliga Catalana)

13:00: CN Premià VS Cadet Masculí B (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo13:45: CE Mediterrani VS Absolut Femení (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

13:45: CE Mediterrani VS Absolut Femení (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

Categoria: Waterpolo18:00: CN L'Hospitalet VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

18:00: CN L'Hospitalet VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

Categoria: Waterpolo18:15: Absolut Masculí A VS A.R. Concepción-CDAD Lineal (1a Divisió Nacional)

18:15: Absolut Masculí A VS A.R. Concepción-CDAD Lineal (1a Divisió Nacional)

Categoria: Triatló9:00: II Duatló de Carretera SBR Mataró

9:00: II Duatló de Carretera SBR Mataró

Categoria: Waterpolo10:00: CN Montjuïc VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

10:00: CN Montjuïc VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 14:00 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 14:00 h

Categoria: Waterpolo10:30: Juvenil Femení VS CN Catalunya (Lliga Catalana)

10:30: Juvenil Femení VS CN Catalunya (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo11:15: CN Sant Feliu VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

11:15: CN Sant Feliu VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo12:00: Juvenil Masculí VS UE Horta (Lliga Catalana)

12:00: Juvenil Masculí VS UE Horta (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: Cadet Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

9:00: Cadet Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

Categoria: Natació9:30: 4a jornada de la lliga catalana alevina @ CN Minorisa

9:30: 4a jornada de la lliga catalana alevina @ CN Minorisa

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

Categoria: Waterpolo15:30: CW Anglès - CW Figueres A VS Aleví A (Lliga Catalana)

15:30: CW Anglès - CW Figueres A VS Aleví A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo16:00: CN Caballa VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

16:00: CN Caballa VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

Categoria: Waterpolo9:00: CN Sant Andreu VS Benjamí (Lliga Catalana)

9:00: CN Sant Andreu VS Benjamí (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: Infantil Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

9:00: Infantil Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:45: Benjamí VS CN Caldes (Lliga Catalana) @ CN Sant Andreu

9:45: Benjamí VS CN Caldes (Lliga Catalana) @ CN Sant Andreu

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 12:00 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 12:00 h

Categoria: Triatló10:30: II Duatló carretera Castellar del Vallès - OPEN i CT. Policies i Bombers

10:30: II Duatló carretera Castellar del Vallès - OPEN i CT. Policies i Bombers

Categoria: Waterpolo10:30: Infantil Masculí VS CN Poble Nou (Lliga Catalana)

10:30: Infantil Masculí VS CN Poble Nou (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo12:45: LaSirena CN Mataró VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

12:45: LaSirena CN Mataró VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo20:45: CN Sant Andreu VS Absolut Femení (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

20:45: CN Sant Andreu VS Absolut Femení (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

Categoria: NatacióN/A: Campionat de Catalunya Absolut-Júnior "OPEN" - 3a jornada del Circuit Català de Trofeus @ CN Terrassa

N/A: Campionat de Catalunya Absolut-Júnior "OPEN" - 3a jornada del Circuit Català de Trofeus @ CN Terrassa

Categoria: NatacióN/A: Campionat de Catalunya Absolut-Júnior "OPEN" - 3a jornada del Circuit Català de Trofeus @ CN Terrassa

N/A: Campionat de Catalunya Absolut-Júnior "OPEN" - 3a jornada del Circuit Català de Trofeus @ CN Terrassa

Categoria: Waterpolo9:00: CN Atlètic Barceloneta B VS Aleví B (Lliga Catalana)

9:00: CN Atlètic Barceloneta B VS Aleví B (Lliga Catalana)

Categoria: Natació15:30: 4a jornada de la lliga catalana benjamina i 2a pre-benjamina @ CN Parets

15:30: 4a jornada de la lliga catalana benjamina i 2a pre-benjamina @ CN Parets

Categoria: Waterpolo17:00: CN La Latina VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

17:00: CN La Latina VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

Categoria: Waterpolo19:00: GEiEG VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

19:00: GEiEG VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

Categoria: Waterpolo19:45: Absolut Femení VS La Sirena CN Mataró (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

19:45: Absolut Femení VS La Sirena CN Mataró (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

Categoria: NatacióN/A: Campionat de Catalunya Absolut-Júnior "OPEN" - 3a jornada del Circuit Català de Trofeus @ CN Terrassa

N/A: Campionat de Catalunya Absolut-Júnior "OPEN" - 3a jornada del Circuit Català de Trofeus @ CN Terrassa

Categoria: Club11:15: CN Sant Feliu VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

11:15: CN Sant Feliu VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Natació15:30: 3a jornada de la lliga catalana absoluta i infantil @ CN Rubí

15:30: 3a jornada de la lliga catalana absoluta i infantil @ CN Rubí

Categoria: Waterpolo19:45: Absolut Masculí A VS CN Montjuïc (1a Divisió Nacional)

19:45: Absolut Masculí A VS CN Montjuïc (1a Divisió Nacional)

Categoria: Waterpolo10:30: Juvenil Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

10:30: Juvenil Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo11:30: CN Terrassa VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

11:30: CN Terrassa VS Infantil Femení (Lliga Catalana)