Campus del Club!
Viu l'estiu al
Juliol 2018
Intensius de Natació
Natació per a
         nadons
Relaxa't
   al Club
Cuidem de tu
AiguaEmbaràs
a la zona lúdica
Gaudeix de l'aigua
els teus reptes esportius
Un club on assolir
Natació per a
ADULTS
Seccions esportives
             d'elit
en l'ensenyament de
la natació
Pioners a Rubí
fes esport, fes salut!
Al Club
per a tota la família
Piscina d'estiu
Cursets de
Natació Sincronitzada
a la salut i el benestar
Donem múscul
Triatló
Waterpolo
Natació
3 seccions esportives
dels teus somnis
Sigues l'esportista
futurs campions
Escola de
5000 m2 d'instal·lacions per a l'esport
      i el benestar de tota la família
Viu l'estiu al club!
Campus esportiu d'estiu
a la setmana
Més de 75 activitats dirigides

Actualitat

Últims resultats esportius

22/04/2018                        Equip de triatlóVSVIII Triatló Doble Olímpic Terres de l'Ebre @ Sant Carles de la Ràpita
22/04/2018         Lliga Catalana - Aleví A 1 VS 7 CN Granollers A
22/04/2018  Lliga CAT - Infantil Femení 7 VS 7 CN Sant Feliu
22/04/18 Lliga Catalana - CN Sant Feliu 5 VS 8 Cadet Masculí A
22/04/2018   Lliga CAT - Juvenil Masculí 3 VS 6 CE Mediterrani
22/04/2018  Lliga CAT - Infantil Masculí 3 VS 12 CN Atlètic-Barceloneta
22/04/2018    Lliga Catalana - UE Horta 9 VS 10 Juvenil Femení
22/04/2018                        Equip de triatlóVSINFINITRI Half Triathlon @ Peñiscola
21/04   1a Div. Nacional - ABS Masc. A 14 VS 8 CN Caballa
21/04/2018    Lliga CAT - Cadet Femení 9 VS 6 CN Terrassa
21/04/18  1a Div. CAT - ABS Masculí B 11 VS 11 CN L'Hospitalet
21/04/2018      Lliga Catalana - Benjamí 0 VS 5 CN Montjuïc @ CN Montjuïc
21/04/2018 Lliga CAT - Cadet Masculí A 9 VS 8 CN Sant Andreu
21/04   Lliga CAT - GEiEG / CN Banyoles 6 VS 8 Cadet Masculí B
Veure tots els resultats

Calendari

abril 2018
dillunsdimartsdimecresdijousdivendresdissabtediumenge

Categoria: ClubN/A: Zona Lúdica, sauna, bany de vapor i dutxes de sensacions tancades per tasques de manteniment

N/A: Zona Lúdica, sauna, bany de vapor i dutxes de sensacions tancades per tasques de manteniment

Categoria: ClubN/A: Zona Lúdica, sauna, bany de vapor i dutxes de sensacions tancades per tasques de manteniment

N/A: Zona Lúdica, sauna, bany de vapor i dutxes de sensacions tancades per tasques de manteniment

Categoria: ClubN/A: Zona Lúdica, sauna, bany de vapor i dutxes de sensacions tancades per tasques de manteniment

N/A: Zona Lúdica, sauna, bany de vapor i dutxes de sensacions tancades per tasques de manteniment

Categoria: Waterpolo14:50: CN Catalunya Femení VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

14:50: CN Catalunya Femení VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

Categoria: Waterpolo18:55: Benjamí VS CN Molins de Rei (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

18:55: Benjamí VS CN Molins de Rei (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

Categoria: Club8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

Categoria: Waterpolo10:10: Benjamí VS CN Montjuïc (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

10:10: Benjamí VS CN Montjuïc (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

Categoria: Waterpolo13:05: Benjamí VS Claret Askartza (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

13:05: Benjamí VS Claret Askartza (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

Categoria: Waterpolo17:10: CN Terrassa VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

17:10: CN Terrassa VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

Categoria: Waterpolo20:40: WP Montpellier VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

20:40: WP Montpellier VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Fase preliminar) @ CN Barcelona

Categoria: Waterpolo12:00: CW Elx VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Quarts de Final) @ CN Barcelona

12:00: CW Elx VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Quarts de Final) @ CN Barcelona

Categoria: Waterpolo19:00: Benjamí VS CN Catalunya (6th BCN WP Under 10 - Semifinal 5-8) @ CN Barcelona

19:00: Benjamí VS CN Catalunya (6th BCN WP Under 10 - Semifinal 5-8) @ CN Barcelona

Categoria: Waterpolo12:00: CN Terrassa VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Final 7-8) @ CN Barcelona

12:00: CN Terrassa VS Benjamí (6th BCN WP Under 10 - Final 7-8) @ CN Barcelona

Categoria: Club8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

Categoria: Waterpolo9:00: UE Horta VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

9:00: UE Horta VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Natació9:30: 6a jornada de la lliga catalana benjamina i 4a pre-benjamina @ CN Minorisa

9:30: 6a jornada de la lliga catalana benjamina i 4a pre-benjamina @ CN Minorisa

Categoria: Waterpolo11:30: CN Montjuïc A VS Cadet Masculí B (Lliga Catalana)

11:30: CN Montjuïc A VS Cadet Masculí B (Lliga Catalana)

Categoria: Triatló15:45: Tricircuit Deltebre Sprint

15:45: Tricircuit Deltebre Sprint

Categoria: Waterpolo17:30: CW Sant Adrià VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

17:30: CW Sant Adrià VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

Categoria: Waterpolo18:15: Absolut Masculí A VS CN Sant Feliu (1a Divisió Nacional)

18:15: Absolut Masculí A VS CN Sant Feliu (1a Divisió Nacional)

Categoria: Waterpolo19:45: Absolut Femení VS CN Sant Feliu (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

19:45: Absolut Femení VS CN Sant Feliu (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

Categoria: Waterpolo19:45: UE Horta VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

19:45: UE Horta VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: Infantil Femení VS CE Mediterrani (Lliga Catalana)

9:00: Infantil Femení VS CE Mediterrani (Lliga Catalana)

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 12:00 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 12:00 h

Categoria: Waterpolo10:30: Juvenil Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)

10:30: Juvenil Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo12:00: Juvenil Masculí VS CN Atlètic Barceloneta (Lliga Catalana)

12:00: Juvenil Masculí VS CN Atlètic Barceloneta (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: Cadet Masculí A VS CN Barcelona B (Lliga Catalana)

9:00: Cadet Masculí A VS CN Barcelona B (Lliga Catalana)

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

Categoria: Natació10:15: Prova de nivell benjamina i pre-benjamina @ CN Sabadell

10:15: Prova de nivell benjamina i pre-benjamina @ CN Sabadell

Categoria: Natació15:20: 4t OPEN Aquamàsters @ CN Granollers

15:20: 4t OPEN Aquamàsters @ CN Granollers

Categoria: Natació15:30: 5a jornada lliga catalana infantil i I Trofeu de Primavera Júnior i Absolut @ CN Caldes

15:30: 5a jornada lliga catalana infantil i I Trofeu de Primavera Júnior i Absolut @ CN Caldes

Categoria: Waterpolo15:30: Aleví B VS CN Montjuïc B (Lliga Catalana)

15:30: Aleví B VS CN Montjuïc B (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo15:30: CN Sant Andreu VS Aleví A (Lliga Catalana)

15:30: CN Sant Andreu VS Aleví A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo16:30: CN Madrid Moscardo VS Absolut Femení (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

16:30: CN Madrid Moscardo VS Absolut Femení (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

Categoria: Waterpolo16:45: Cadet Masculí B VS CN Minorisa (Lliga Catalana)

16:45: Cadet Masculí B VS CN Minorisa (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo18:00: AR Concepción - CDAD Lineal VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

18:00: AR Concepción - CDAD Lineal VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

Categoria: Waterpolo18:30: Absolut Masculí B VS CW Sant Adrià (Lliga Catalana)

18:30: Absolut Masculí B VS CW Sant Adrià (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: CN Atlètic Barceloneta VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

9:00: CN Atlètic Barceloneta VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: CN Sant Andreu VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

9:00: CN Sant Andreu VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: Infantil Masculí VS UE Horta (Lliga Catalana)

9:00: Infantil Masculí VS UE Horta (Lliga Catalana)

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

Categoria: Waterpolo20:45: Cadet Femení VS CN Sabadell (Lliga Catalana)

20:45: Cadet Femení VS CN Sabadell (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: Cadet Masculí A VS CN Sant Andreu (Lliga Catalana)

9:00: Cadet Masculí A VS CN Sant Andreu (Lliga Catalana)

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

Categoria: Waterpolo12:30: GEiEG - CN Banyoles VS Cadet Masculí B (Lliga Catalana)

12:30: GEiEG - CN Banyoles VS Cadet Masculí B (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo15:30: Benjamí VS CN Montjuïc (Lliga Catalana) @ CN Montjuïc

15:30: Benjamí VS CN Montjuïc (Lliga Catalana) @ CN Montjuïc

Categoria: Waterpolo18:00: Absolut Masculí A VS CN Caballa (1a Divisió Nacional)

18:00: Absolut Masculí A VS CN Caballa (1a Divisió Nacional)

Categoria: Waterpolo19:45: Cadet Femení VS CN Terrassa (Lliga Catalana)

19:45: Cadet Femení VS CN Terrassa (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo21:00: Absolut Masculí B VS CN l'Hospitalet (1a Divisió Catalana)

21:00: Absolut Masculí B VS CN l'Hospitalet (1a Divisió Catalana)

Categoria: Triatló7:30: INFINITRI HALF TRIATHLON @ Peñiscola

7:30: INFINITRI HALF TRIATHLON @ Peñiscola

Categoria: Triatló8:00: VIII Triatló Doble Olímpic Terres de l'Ebre @ Sant Carles de la Ràpita

8:00: VIII Triatló Doble Olímpic Terres de l'Ebre @ Sant Carles de la Ràpita

Categoria: Waterpolo9:00: Aleví A VS CN Granollers A (Lliga Catalana)

9:00: Aleví A VS CN Granollers A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo10:00: CN Sant Feliu VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

10:00: CN Sant Feliu VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

Categoria: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 13:45 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 13:45 h

Categoria: Waterpolo10:15: UE Horta VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

10:15: UE Horta VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo10:30: Infantil Femení VS CN Sant Feliu (Lliga Catalana)

10:30: Infantil Femení VS CN Sant Feliu (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo12:00: Infantil Masculí VS CN Atlètic-Barceloneta (Lliga Catalana)

12:00: Infantil Masculí VS CN Atlètic-Barceloneta (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo13:30: Juvenil Masculí VS CE Mediterrani (Lliga Catalana)

13:30: Juvenil Masculí VS CE Mediterrani (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo20:45: Juvenil Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

20:45: Juvenil Femení VS UE Horta (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo20:30: CN Molins de Rei VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

20:30: CN Molins de Rei VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

Categoria: Triatló9:00: XXIII Triatló Ciutat del Prat per equips

9:00: XXIII Triatló Ciutat del Prat per equips

Categoria: Waterpolo11:00: CN Granollers VS Infantil Femení - CN Badia (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

11:00: CN Granollers VS Infantil Femení - CN Badia (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo11:30: CN Montjuïc A VS Benjamí (Lliga Catalana)

11:30: CN Montjuïc A VS Benjamí (Lliga Catalana)

Categoria: Natació15:30: 7a jornada de la lliga catalana alevina @ CN Caldes

15:30: 7a jornada de la lliga catalana alevina @ CN Caldes

Categoria: Waterpolo15:30: Infantil Femení - CN Badia VS UE Horta (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

15:30: Infantil Femení - CN Badia VS UE Horta (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo16:30: Absolut Femení VS CE Mediterrani (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

16:30: Absolut Femení VS CE Mediterrani (Lliga Iberdrola - Divisió d'Honor Femenina)

Categoria: Waterpolo18:50: CN Sant Feliu VS Infantil Femení - CN Badia (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

18:50: CN Sant Feliu VS Infantil Femení - CN Badia (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo9:50: Infantil Femení - CN Badia VS UZSC (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

9:50: Infantil Femení - CN Badia VS UZSC (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo12:20: Claret Askartza VS Cadet Masculí (III Torneo Nacional Polo Amigos Under 16 El Olivar)

12:20: Claret Askartza VS Cadet Masculí (III Torneo Nacional Polo Amigos Under 16 El Olivar)

Categoria: Waterpolo13:30: CW Figueres - CW Anglès B VS Aleví B (Lliga Catalana)

13:30: CW Figueres - CW Anglès B VS Aleví B (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo16:00: Infantil Femení - CN Badia VS Atlètic Barceloneta A (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

16:00: Infantil Femení - CN Badia VS Atlètic Barceloneta A (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

Categoria: Waterpolo17:40: WP C. Logroño VS Cadet Masculí (III Torneo Nacional Polo Amigos Under 16 El Olivar)

17:40: WP C. Logroño VS Cadet Masculí (III Torneo Nacional Polo Amigos Under 16 El Olivar)

Categoria: Waterpolo18:30: CN Sabadell VS Infantil Femení - CN Badia (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

18:30: CN Sabadell VS Infantil Femení - CN Badia (IV Women Spring Cup - Fase de grups - Grup A) @ Piscina Olímpica Municipal Lloret de Mar

Categoria: Club8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

8:00: Horari de festiu de 8:00 h a 13:45 h

Categoria: Waterpolo15:20: Cadet Femení VS CE Mediterrani (Lliga Catalana)

15:20: Cadet Femení VS CE Mediterrani (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo15:30: CN Sant Feliu VS Aleví A (Lliga Catalana)

15:30: CN Sant Feliu VS Aleví A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo16:45: Cadet Masculí B VS CN Olot (Lliga Catalana)

16:45: Cadet Masculí B VS CN Olot (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo18:45: CN Granollers VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

18:45: CN Granollers VS Cadet Masculí A (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: Infantil Masculí VS CN Barcelona (Lliga Catalana)

9:00: Infantil Masculí VS CN Barcelona (Lliga Catalana)

Categoria: Waterpolo9:00: UE Horta VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

9:00: UE Horta VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

Categoria: Natació9:30: II Trofeu Ciutat de Manresa Aleví @ CN Minorisa

9:30: II Trofeu Ciutat de Manresa Aleví @ CN Minorisa

Categoria: Waterpolo10:30: Aleví A VS CN Martorell (Lliga Catalana)

10:30: Aleví A VS CN Martorell (Lliga Catalana)

Categoria: Natació16:00: II Trofeu Ciutat de Manresa Aleví @ CN Minorisa

16:00: II Trofeu Ciutat de Manresa Aleví @ CN Minorisa