Calendari esportiu

octubre 2018
dillunsdimartsdimecresdijousdivendresdissabtediumenge
1 d'octubre de 20182 d'octubre de 20183 d'octubre de 2018

Category: Waterpolo21:00: CN Premià VS Absolut Masculí A (Copa Catalunya 1a Divisió - Quarts de Final)

21:00: CN Premià VS Absolut Masculí A (Copa Catalunya 1a Divisió - Quarts de Final)
4 d'octubre de 20185 d'octubre de 20186 d'octubre de 2018

Category: Natació15:30: 1a jornada lliga catalana alevina @ CN Caldes

15:30: 1a jornada lliga catalana alevina @ CN Caldes
7 d'octubre de 2018

Category: Triatló8:20: IRONMAN Barcelona @ Calella

8:20: IRONMAN Barcelona @ Calella

Category: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 i Piscina Petita per competicions esportives de 10:00 h a 13:45 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 i Piscina Petita per competicions esportives de 10:00 h a 13:45 h

Category: Club12:00: Presentació d'equips 2018/2019

12:00: Presentació d'equips 2018/2019
8 d'octubre de 20189 d'octubre de 2018

Category: Waterpolo20:45: Absolut Masculí A VS CN Premià (Copa Catalunya 1a Divisió - Quarts de Final)

20:45: Absolut Masculí A VS CN Premià (Copa Catalunya 1a Divisió - Quarts de Final)
10 d'octubre de 201811 d'octubre de 201812 d'octubre de 2018

Category: Triatló9:00: XVI Aquatló de Badalona - Open

9:00: XVI Aquatló de Badalona - Open
13 d'octubre de 2018

Category: Waterpolo18:00: Absolut Femení VS AR Concepción Ciudad Lineal (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

18:00: Absolut Femení VS AR Concepción Ciudad Lineal (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

Category: Waterpolo19:15: CN Montjuïc VS Absolut Masculí A (Copa Catalunya 1a Divisió - Semifinal) @ CN Granollers

19:15: CN Montjuïc VS Absolut Masculí A (Copa Catalunya 1a Divisió - Semifinal) @ CN Granollers

Category: Waterpolo21:00: Absolut Masculí B VS GEiEG (1a Divisió Catalana)

21:00: Absolut Masculí B VS GEiEG (1a Divisió Catalana)
14 d'octubre de 2018

Category: Triatló8:00: Tri Estartit

8:00: Tri Estartit

Category: Waterpolo9:00: Infantil Masculí VS CW Anglès - CW Figueres (Lliga Catalana)

9:00: Infantil Masculí VS CW Anglès - CW Figueres (Lliga Catalana)

Category: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 13:00 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 13:00 h

Category: Waterpolo11:30: Juvenil Femení VS CN Sant Feliu (Lliga Catalana)

11:30: Juvenil Femení VS CN Sant Feliu (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo13:15: CN Sant Feliu VS Absolut Masculí A (Copa Catalunya 1a Divisió - Final 1-2) @ CN Granollers

13:15: CN Sant Feliu VS Absolut Masculí A (Copa Catalunya 1a Divisió - Final 1-2) @ CN Granollers
15 d'octubre de 201816 d'octubre de 201817 d'octubre de 2018

Category: Waterpolo20:45: CN Sant Andreu VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

20:45: CN Sant Andreu VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)
18 d'octubre de 201819 d'octubre de 201820 d'octubre de 2018

Category: Waterpolo9:00: Aleví A VS CN Montjuïc (Lliga Catalana)

9:00: Aleví A VS CN Montjuïc (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo9:30: CN Molins de Rei VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

9:30: CN Molins de Rei VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

Category: Club10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

10:00: Tancament de la Piscina 1 per competicions esportives de 10:00 h a 10:15 h

Category: Natació15:30: 1a jornada lliga per equips pre-benjamina @ CE Europa Sports Center

15:30: 1a jornada lliga per equips pre-benjamina @ CE Europa Sports Center

Category: Natació15:30: Fons i estils júnior i absolut i 1a jornada lliga catalana infantil @ CN Caldes

15:30: Fons i estils júnior i absolut i 1a jornada lliga catalana infantil @ CN Caldes

Category: Natació16:30: XXIII Màsters Natació Atlètic-Barceloneta @ CN Atlètic-Barceloneta

16:30: XXIII Màsters Natació Atlètic-Barceloneta @ CN Atlètic-Barceloneta

Category: Waterpolo17:30: CN Sant Andreu VS Absolut Femení (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

17:30: CN Sant Andreu VS Absolut Femení (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

Category: Waterpolo18:15: La Sirena CN Mataró B VS Aleví B (Lliga Catalana)

18:15: La Sirena CN Mataró B VS Aleví B (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo18:30: Absolut Masculí B VS CN Vallirana (1a Divisió Catalana)

18:30: Absolut Masculí B VS CN Vallirana (1a Divisió Catalana)
21 d'octubre de 2018

Category: Triatló9:00: Tricircuit Vilanova i la Geltrú

9:00: Tricircuit Vilanova i la Geltrú

Category: Waterpolo9:30: CN Sabadell VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

9:30: CN Sabadell VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo16:00: CD WP Malaga VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

16:00: CD WP Malaga VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)
22 d'octubre de 201823 d'octubre de 201824 d'octubre de 201825 d'octubre de 201826 d'octubre de 201827 d'octubre de 2018

Category: Waterpolo9:00: Cadet Femení VS CN Terrassa (Lliga Catalana)

9:00: Cadet Femení VS CN Terrassa (Lliga Catalana)

Category: Natació9:30: 1a jornada lliga catalana benjamina @ CN Minorisa

9:30: 1a jornada lliga catalana benjamina @ CN Minorisa

Category: Waterpolo15:30: Cadet Masculí VS CN Sabadell (Lliga Catalana)

15:30: Cadet Masculí VS CN Sabadell (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo18:15: Absolut Masculí A VS CN La Latina (1a Divisió Nacional)

18:15: Absolut Masculí A VS CN La Latina (1a Divisió Nacional)

Category: Waterpolo19:45: Absolut Femení VS La Sirena CN Mataró (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

19:45: Absolut Femení VS La Sirena CN Mataró (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

Category: Waterpolo21:00: Absolut Masculí B VS CN Banyoles (1a Divisió Catalana)

21:00: Absolut Masculí B VS CN Banyoles (1a Divisió Catalana)
28 d'octubre de 2018

Category: Waterpolo9:00: Aleví B VS CN Catalunya B (Lliga Catalana)

9:00: Aleví B VS CN Catalunya B (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo9:00: CN Catalunya VS Benjamí A (Lliga Catalana)

9:00: CN Catalunya VS Benjamí A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo9:45: Benjamí B VS CN Atlètic-Barceloneta B (Lliga Catalana) @ CE Mediterrani

9:45: Benjamí B VS CN Atlètic-Barceloneta B (Lliga Catalana) @ CE Mediterrani

Category: Waterpolo9:45: CW Sant Adrià VS Benjamí A (Lliga Catalana) @ CN Catalunya

9:45: CW Sant Adrià VS Benjamí A (Lliga Catalana) @ CN Catalunya

Category: Waterpolo10:00: CN Tàrraco VS Aleví A (Lliga Catalana)

10:00: CN Tàrraco VS Aleví A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo10:15: Infantil Femení VS CN Terrassa (Lliga Catalana)

10:15: Infantil Femení VS CN Terrassa (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo10:30: CE Mediterrani VS Benjamí B (Lliga Catalana)

10:30: CE Mediterrani VS Benjamí B (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo11:30: CN Barcelona Vista VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

11:30: CN Barcelona Vista VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo11:30: Juvenil Femení VS CN Catalunya (Lliga Catalana)

11:30: Juvenil Femení VS CN Catalunya (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo12:45: Juvenil Masculí VS UE Horta (Lliga Catalana)

12:45: Juvenil Masculí VS UE Horta (Lliga Catalana)
29 d'octubre de 201830 d'octubre de 201831 d'octubre de 20181 de novembre de 20182 de novembre de 20183 de novembre de 20184 de novembre de 2018