Natació per a
         nadons
a la zona lúdica
Gaudeix
a la setmana
Més de 75 activitats dirigides
Natació per a
ADULTS
els teus reptes esportius
Un club on assolir
5000 m2 d'instal·lacions per a l'esport
      i el benestar de tota la família
Cuidem de tu
AiguaEmbaràs
fes esport, fes salut!
Al Club
Seccions esportives
             d'elit
en l'ensenyament de la natació
Pioners a Rubí
a la salut i el benestar
Donem múscul
Triatló
Waterpolo
Natació
3 seccions esportives
dels teus somnis
Sigues l'esportista
futurs campions
Escola de
Viu l'estiu al club!
Campus esportiu d'estiu
per a tota la família
Piscina d'estiu
Cursets de
Natació Artística

Actualitat

Instal·lacions

Calendari i avisos

febrer 2019
dillunsdimartsdimecresdijousdivendresdissabtediumenge
28 de gener de 201929 de gener de 201930 de gener de 201931 de gener de 20191 de febrer de 20192 de febrer de 2019

Category: Waterpolo9:00: CN Sant Feliu VS Aleví A (Lliga Catalana)

9:00: CN Sant Feliu VS Aleví A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo15:00: CN Sant Feliu VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

15:00: CN Sant Feliu VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo15:30: Absolut Masculí A VS CD WP Malaga (1a Divisió Nacional)

15:30: Absolut Masculí A VS CD WP Malaga (1a Divisió Nacional)

Category: Waterpolo15:30: Aleví B VS CW Sant Adrià B (Lliga Catalana)

15:30: Aleví B VS CW Sant Adrià B (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo16:00: CN Barcelona Vista VS Cadet Masculí (Lliga Catalana)

16:00: CN Barcelona Vista VS Cadet Masculí (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo17:15: Aleví B VS CW Sant Adrià B (Lliga Catalana)

17:15: Aleví B VS CW Sant Adrià B (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo19:45: Absolut Femení VS CN Sant Andreu (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

19:45: Absolut Femení VS CN Sant Andreu (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

Category: Waterpolo19:45: Absolut Femení VS CN Sant Andreu (Divisió d'Honor Femenina - Liga Premaat)

19:45: Absolut Femení VS CN Sant Andreu (Divisió d'Honor Femenina - Liga Premaat)
3 de febrer de 2019

Category: Waterpolo9:45: CN Sabadell A VS Benjamí A (Lliga Catalana) @ CE Mediterrani

9:45: CN Sabadell A VS Benjamí A (Lliga Catalana) @ CE Mediterrani

Category: Waterpolo10:15: CN Catalunya VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

10:15: CN Catalunya VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo10:30: CE Mediterrani VS Benjamí A (Lliga Catalana)

10:30: CE Mediterrani VS Benjamí A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo12:45: Infantil Femení VS CN Atlètic-Barceloneta (Lliga Catalana)

12:45: Infantil Femení VS CN Atlètic-Barceloneta (Lliga Catalana)
4 de febrer de 20195 de febrer de 20196 de febrer de 20197 de febrer de 20198 de febrer de 2019

Category: Waterpolo18:10: Esc. Wat. Zaragoza VS Absolut Femení (XXIII Copa de S.M. La Reina Premaat - Quarts de Final) @ CN Sant Feliu

18:10: Esc. Wat. Zaragoza VS Absolut Femení (XXIII Copa de S.M. La Reina Premaat - Quarts de Final) @ CN Sant Feliu

Category: Waterpolo20:45: Infantil Masculí VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)

20:45: Infantil Masculí VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)
9 de febrer de 2019

Category: Waterpolo9:00: Cadet Masculí VS CN Sant Andreu (Lliga Catalana)

9:00: Cadet Masculí VS CN Sant Andreu (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo13:00: Absolut Femení VS CN Sant Andreu (XXIII Copa de S.M. La Reina Premaat - Quarts de Final) @ CN Sant Feliu

13:00: Absolut Femení VS CN Sant Andreu (XXIII Copa de S.M. La Reina Premaat - Quarts de Final) @ CN Sant Feliu

Category: Waterpolo16:00: Aleví A VS CN Martorell (Lliga Catalana)

16:00: Aleví A VS CN Martorell (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo17:00: CN La Latina-IARA VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

17:00: CN La Latina-IARA VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

Category: Waterpolo18:30: CN Badia A VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

18:30: CN Badia A VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)
10 de febrer de 2019

Category: Waterpolo9:00: AE Santa Eulàlia VS Benjamí B (Lliga Catalana)

9:00: AE Santa Eulàlia VS Benjamí B (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo9:00: Cadet Femení VS CN Atlètic-Barceloneta (Lliga Catalana)

9:00: Cadet Femení VS CN Atlètic-Barceloneta (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo9:45: CN Sabadell B VS Benjamí B (Lliga Catalana) @ AE Santa Eulàlia

9:45: CN Sabadell B VS Benjamí B (Lliga Catalana) @ AE Santa Eulàlia
11 de febrer de 201912 de febrer de 201913 de febrer de 2019

Category: Waterpolo20:45: CN Catalunya VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

20:45: CN Catalunya VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo20:45: Juvenil Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)

20:45: Juvenil Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)
14 de febrer de 201915 de febrer de 201916 de febrer de 2019

Category: Waterpolo15:30: Aleví B VS CN Granollers B (Lliga Catalana)

15:30: Aleví B VS CN Granollers B (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo15:30: La Sirena CN Mataró VS Absolut Femení (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

15:30: La Sirena CN Mataró VS Absolut Femení (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)
17 de febrer de 2019

Category: Waterpolo9:00: CN Terrassa VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

9:00: CN Terrassa VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo10:00: CN Sant Feliu VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

10:00: CN Sant Feliu VS Infantil Femení (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo11:30: Juvenil Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)

11:30: Juvenil Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)
18 de febrer de 201919 de febrer de 201920 de febrer de 201921 de febrer de 201922 de febrer de 2019

Category: Waterpolo20:45: CN Atlètic-Barceloneta VS Cadet Masculí (Lliga Catalana)

20:45: CN Atlètic-Barceloneta VS Cadet Masculí (Lliga Catalana)
23 de febrer de 2019

Category: Waterpolo12:45: CN Sabadell VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

12:45: CN Sabadell VS Cadet Femení (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo16:00: Absolut Masculí B VS CW Sant Adrià A (1a Divisió Catalana)

16:00: Absolut Masculí B VS CW Sant Adrià A (1a Divisió Catalana)

Category: Waterpolo16:00: WP Sevilla - Grupo CERES VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)

16:00: WP Sevilla - Grupo CERES VS Absolut Masculí A (1a Divisió Nacional)
24 de febrer de 2019

Category: Waterpolo9:45: CE Mediterrani A VS Benjamí A (Lliga Catalana) @ CN Sabadell

9:45: CE Mediterrani A VS Benjamí A (Lliga Catalana) @ CN Sabadell

Category: Waterpolo10:30: CN Sabadell A VS Benjamí A (Lliga Catalana)

10:30: CN Sabadell A VS Benjamí A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo11:00: CN Sabadell VS Aleví A (Lliga Catalana)

11:00: CN Sabadell VS Aleví A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo11:15: CN Sant Feliu VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

11:15: CN Sant Feliu VS Juvenil Femení (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo12:45: Infantil Masculí VS CN Sant Feliu A (Lliga Catalana)

12:45: Infantil Masculí VS CN Sant Feliu A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo12:45: UE Horta VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

12:45: UE Horta VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)
25 de febrer de 2019

Category: Waterpolo20:45: LaSirena CN Mataró A VS Cadet Masculí (Lliga Catalana)

20:45: LaSirena CN Mataró A VS Cadet Masculí (Lliga Catalana)
26 de febrer de 201927 de febrer de 201928 de febrer de 20191 de març de 2019

Category: Waterpolo20:45: CN Atlètic-Barceloneta A VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)

20:45: CN Atlètic-Barceloneta A VS Infantil Masculí (Lliga Catalana)
2 de març de 2019

Category: Waterpolo9:00: Aleví A VS CE Mediterrani A (Lliga Catalana)

9:00: Aleví A VS CE Mediterrani A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo9:00: Cadet Masculí VS LaSirena CN Mataró A (Lliga Catalana)

9:00: Cadet Masculí VS LaSirena CN Mataró A (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo16:45: Cadet Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)

16:45: Cadet Femení VS LaSirena CN Mataró (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo17:00: CN Poble Nou A VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

17:00: CN Poble Nou A VS Absolut Masculí B (1a Divisió Catalana)

Category: Waterpolo18:15: Absolut Masculí A VS CN Molins de Rei Sintagmia (1a Divisió Nacional)

18:15: Absolut Masculí A VS CN Molins de Rei Sintagmia (1a Divisió Nacional)

Category: Waterpolo19:45: Absolut Femení VS EW Zaragoza (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)

19:45: Absolut Femení VS EW Zaragoza (Divisió d'Honor - Lliga Premaat)
3 de març de 2019

Category: Waterpolo9:00: Infantil Femení VS CN Sant Andreu (Lliga Catalana)

9:00: Infantil Femení VS CN Sant Andreu (Lliga Catalana)

Category: Waterpolo12:30: CN Granollers VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

12:30: CN Granollers VS Juvenil Masculí (Lliga Catalana)

RECORDA: Pots consultar la disponibilitat de piscines per al cap de setmana al calendari superior.